IX. LJETNA ŠKOLA O ALKOHOLIZMU

Veli Lošinj, 10. LIPANJA –  12. LIPANJA 2016. godine

Početak škole

Prvi školski dan predavanja

Drugi školski dan predavanja Druženje i razonoda

Petak 10. lipanj 2016.

početak škole

              

             

Pozdrav učesnicimi IX. Lošinjske ljetne škole o alkoholizmu

Prof.dr.sc. Branko Lakner, stručni djelatnik u klubu liječenih alkoholičara "Bonaca" iz Malog Lošinja

Upraviteljica "PUNTE"

Prof.dr.sc. Zoran Zoričić, predsjednik Hrvatskog saveza klibova liječenih alkoholičara

         

Registracija

Učesnici VIII. Lošinjske ljetne škole o alkoholizmu

1 Bruno Antolović 10410 Velika Gorica   34 Branko Lakner 51550 Mali Lošinj
2 Tatjana Bakula-Vlaisavljević 35000 Slavonski Brod   35 Mijo Levačič 1281 Kresnice
3 Simona Bezjak 2242 Zg.Korena   36 Marina Majić 10000 Zagreb
4 Nevenka Biček  Apače   37 Marijan Markič 51500 Krk
5 Nada Blagojević-Damašek 31220 Višnjevac   38 Lucijano Matika 51211 Matulji
6 Ivan Bohal 1000 Maribor   39 Nada Mikinčić 10410 Velika Gorica
7 Katja Brate 1251 Moravče   40 Matjaž Mohar 1000 Cerulje na Gorenjskem
8 Jadranka Brkljačić 10000 Zagreb   41 Božidar Nemec 48260 Križevci
9 Dušica Cesarec 10000 Zagreb   42 Zlatica Nemec 48260 Križevci
10 Juraj Cesarec 10000 Zagreb   43 Anto Orešković 10000 Zagreb
11 Alen Dedi 48317 Legrad   44 Mara Oroz 10410 Velika Gorica
12 Jasminka Dedi 48317 Legrad   45 Nenad Oroz 10410 Velika Gorica
13 Katarina Dodić 51211 Matulji   46 Milan Osterc 9252 Radenci
14 Tihana Dornjak 33000 Virovitica   47 Zoltan Pap 9231 Beltinci
15 Iris Dragolin 52470 Umag   48 Vera Pavičić 52470 Umag
16 Milena Drakšič 1000 Maribor   49 Anica Pisl 1000 Ljubljana
17 Jasna Đurđic 48000 Koprivnica   50 Vojin Popović  Niš
18 Marijan Đurđic 48000 Koprivnica   51 Željko Postonjski 49228 Brestovec Orehovečki
19 Vlatka Fanjkutić 44317 Popovača   52 Dolores Prodan 51000 Rijeka
20 Silva Golemac-Mihanović 10410 Velika Gorica   53 Mateja Prosen 1000 Ljubljana
21 Monika Golemović 35000 Slavonski Brod   54 Katarina Radat 10000 Zagreb
22 Anka Gorše Goli 1000 Brezovica   55 Jelena Rukavina 52470 Umag
23 Tanja Grahovac Juretić 51000 Rijeka   56 Jelka Senekovič 1000 Maribor
24 Blaženka Gregorić 31550 Valpovo   57 Meri Sučić 51514 Dobrinj
25 Margita Hajduković 33000 Virovitica   58 Gordana Šikić 51000 Rijeka
26 Branislav Ignjatov 52210 Rovinj   59 Klara Škvarc Kirn 1352 Preserje
27 Marija Jančič 2241 Sp.Duplek   60 Jelena Tadić 35000 Slavonski Brod
28 Svetislav Joka 49000 Krapina   61 Iva Vukić Antić 51260 Crikvenica
29 Ružica Klarić 10000 Zagreb   62 Snježana Zgurić 10413 Kravarsko
30 Barbara Korošec 1000 Maribor   63 Stjepan Zgurić 10413 Kravarsko
31 Mato Krišković 51557 Cres   64 Zoran Zoričić 10000 Zagreb
32 Darko Lacković 35000 Slavonski Brod   65 Dražen Žagi 43000 Bjelovar
33 Draženka Lacković 35000 Slavonski Brod        

Početak škole

Prvi školski dan predavanja

Drugi školski dan predavanja Druženje i razonoda